Co jsou body? K čemu jsou dobré?
Body získáváte ve hře za splnění úloh, vynikající příspěvky a za dobrodružství. Ve hře získáváte vlastně procentuální hodnocení, které se po dovršení 100 % automaticky přeměňuje na body, které v Chrámu malých bohů můžete modlitbou směnit za cenné dovednosti či artefakty. Dovršení 100 % je nezbytnost, než tohoto čísla dosáhnete, nemůžete si nic koupit.

Jak si něco koupím?
Jednoduše. Zavítejte do Chrámu Malých bohů a o vyžádané položce z nabídky napište co nejlepší příspěvek. Vaše modlitba bude vyslyšena, vyplněna a v závislosti na kvalitě příspěvku možná získáte i víc… Nebo naopak méně, proto si dávejte při psaní opravdu záležet. Bohové jsou rozmarní. Po vyplnění vašeho přání vám budou body odečteny podobně jako peníze. Už je znovu „utrácet“ nemůžete, dokud si nevyděláte na další.

Kolik procent získám za který úkol?
Procenta a tedy body se rozdílejí podle náročnosti úlohy. Někdy je Kavalír štědřejší. Za průměrně náročný úkol však obdržíte kolem 15 % (to už je patnáct bodů), za velká dobrodružství i přes 100 %. Protože se úkoly mohou opravdu velmi lišit, žádný přesný seznam porovnání odměn nehledejte, neexistuje.

Z čeho si mohu vybírat?
Nahlédni k popisu Chrámu Malých bohů. Vždy je zde aktuální nabídka splněných přání Cori Celesti.