Polly Rybízek

Vaše žádosti o schválení postavy, kde je třeba vytvořit profil a ve školce odehrát zkušební hru. Je velmi důležité, abyste si nejprve na webu přečetli pravidla.

Polly Rybízek

Příspěvekod Polly Rybízek » 03. 07. 2017 10:19

Jméno a příjmení: Polliver ,,Polly" Rybízek

Druh: Člověk.

Pohlaví: Muž.

Věk: Přesně ten věk, kdy si vás už mladé holky všímají a maminka vám pořád vnucuje čepici.

Povolání: Polly patří k cechu vrahů. Zkoušky udělal jako nejlepší z ročníku, čímž všechny spolužáky nesnesitelně namíchnul.

Jazyky: Ankh-Morporkština. Jinak nic - na řeči je vážně poleno.

Rodina: Rodiče vlastnící malou cukrárnu v lepší čtvrt Ankh-Morporku a čtyři mladší sourozenci. Dle věku vzestupně:
Millie - Nejdivočejší, nejzákeřnější a nejukřičenější holka pod sluncem.
Pety - Miloučké, přátelské, roztomilé děvčátko plné lásky ke každé lidské, či nelidské bytosti. Občas Pollymu nosí koláčky.
David - Zasněný kluk zcela oddaný svému staršímu bratrovi a knihám o magii.
Tereza - Třináctiletá ,,paní zodpovědná". Zdědí po rodičích cukrárnu.
Polly je často navštěvuje a každý měsíc jim dává polovinu svého platu, čímž pádem sice přijde o spoustu peněz, naproti tomu jsou ale jeho rodiče šťastní a jeho sourozenci mají co na sebe. Cukrárna zkrátka nevydělává tolik, kolik by bylo třeba.

Bydliště: Pokoj č. 4 v budově cehu vrahů, o některých víkendech malý pokoj nad cukrárnou, sdílený s mladším bratrem

Historie: Jak již bylo řečeno, Polly se narodil do rodiny cukráře Raoula Rybízka a jeho manželky, Shiry Rybízkové. Poněvadž nejevil zájem pokračovat v rodinné tradici, poslal ho otec do učení na vraha, aby rodině pomáhal aspoň peněžně. Polly zkoušky udělal a... To je všechno. Celý Pollyho život. Dost nuda, že?

Vzhled: Bůh dívčích srdcí, pokud bychom se měli vyjádřit poeticky. Nepoeticky je Polly nafoukaný frajírek s černými vlasy, co vypadají jako naondulované (ale nejsou!), plebejsky snědou kůží (dědictví po matce) a temnýma výraznýma očima. (,,Jak jsou uhrančivé!' vzdychaly často dívky.) Jeho tělo, vytrénované hodinami stavbylezectví a četnými mezitřídními turnaji v boxu získalo kočičí sílu a pružnost, což mu již mnohokrát zachránilo život.

Víra: Vyznává štěstěnu a to tak horlivě, že ho většina z těch, co ho neznají považuje za flákače, ponechávajícího všechno na náhodě.

Povaha a záliby: Líný floutek, co rád hraje na dívčí city a zbožňuje ušklíbání se slabším. Žádné vysmívání, ale ušklíbání. Podstatný rozdíl. Když chce, umí být i hodný, ale tak se chová jen ke své rodině. Jindy k tomu dochází málokdy.

Fyzické dovednosti: Stavbylezectví, používání jedu, dýk, střelných zbraní, nástražných ježků... Vrahounství obecně. Také umí hrát na mandolu, číst, psát, počítat a tancovat.

Sociální dovednosti: Ponížit libovolného slabocha v okruhu dvacet metrů. Okouzlit libovolnou dívku v okruhu třiceti metrů. Naštvat libovolného (nebo i nelibovolného) člověka v okruhu padesát metrů.

Magie: Kdysi v tomto směru provedl krátký výzkum, ale když zjistil, že mágové drží celibát (víceméně) okamžitě v sobě potlačil jakoukoliv magii, která by se kdy mohla objevit.
Uživatelský avatar
Polly Rybízek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03. 07. 2017 10:13

Zpět na Registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron