Vyhledal Pomějka

Vaše žádosti o schválení postavy, kde je třeba vytvořit profil a ve školce odehrát zkušební hru. Je velmi důležité, abyste si nejprve na webu přečetli pravidla.

Vyhledal Pomějka

Příspěvekod Vyhledal Pomějka » 08. 11. 2013 22:51

Jméno: Vyhledal Pomějka

Pohlaví: Muž

Druh: Člověk

Věk: Dospělý (okolo 30)

Povolání: Za mlada pracoval pro Jindřicha Krále jako vozka. Po té se ale uchýlil k serióznějšímu, klidnějšímu a rozhodně méně páchnoucímu povolání jako účetní v jedné z poboček Královské banky Ankh Morkporku.

Jazyk: Hovoří plinulou Ankh-Morkporkštinou a Überwaldštinou. Má Überwaldský přízvuk.


Biografie

Rodina: Nemá rodiče - zemřeli po té co se narodil jediný kdo mu zbyl je jeho strýc který žije v Ankh Morkporku. Je svobodný. Přítelkyni nemá.

Bydliště: Bydlí v podnájmu na kraji Stínova. V jednom penzionu pro svobodné pány.

Vzhled: Vlasy si výhradně nečeše a má je stále ostříhané na krátko. Je štíhlý. Vysoký je asi 170 cm a jeho váha je asi 60 kg. Dává si pozor na to aby měl stále neutrální úsměv.

Povaha a záliby: Má smysl pro pořádek a má rád pečlivě a přehledně popsané stránky. Jeho povaha je vcelku klidná rozhodně ne výbušná. Dobrodružství má rád jen tehdy když je zavřené v nějaké knize. Nerad se dostává do problémů a když už, tak se z nich snaží co nejrychleji dostat.

Historie: Jak už bylo řečeno nardil se v Überwaldu. Rodiče mu zemřeli krátce po porodu. Vyrůstal na internátu v Bžonku, kde taky dostudoval. Poté se rozhodl vyrazit do Ankh-Morkporku odkud mu jeho strýc posílal dopisy o tom jak je odporně bohatý, že Ankh-Morkpork je zlatý důl a že tam peníze tečou proudem. Po příjezdu do Města zjistil že jeho strýc je spíše odporný než bohatý a že pracuje v cechu žebráků.

Víra: Jediý bůh na kterého veří je Glotkin - patron sponek na papír a správného umístění věcí v kancelářských sadách na psacích stolech.


Dovednosti

Fyzické dovednosti: Umí se docela dobře bít, ve škole byl dobrý v šermu a umí vcelku dobře utíkat (zejména směrem od nepřítele).

Sociální dovednosti: Dokáže být klidný téměř za všech situací (i když přímo proti němu letí nebezpečnou rychostí židle). Je poměrně chytrý (nebo si to o sobě aspoň myslí) a dokáže si poradit i v obtížnějších situacích.

Magie: Jeho vztah k magii je spíše záporný, obzvlášť když mu díky nějakému uprchlému výboji z NU utečou písmenka z papíru.
Vyhledal Pomějka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08. 11. 2013 18:34

Re: Vyhledal Pomějka

Příspěvekod Belith » 09. 11. 2013 15:40

Krátké, strašně krátké. Prodloužit.
Sorry, not sorry.
Uživatelský avatar
Belith
Oktarínské čestné vyznamenání
Oktarínské čestné vyznamenání
 
Příspěvky: 434
Registrován: 01. 01. 2012 16:59
Bydliště: Na hřbitově Malých bohů

Re: Vyhledal Pomějka

Příspěvekod Vyhledal Pomějka » 09. 11. 2013 19:06

Rozumím.
Vyhledal Pomějka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08. 11. 2013 18:34


Zpět na Registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron