Zimník Vlaštovka

Vaše žádosti o schválení postavy, kde je třeba vytvořit profil a ve školce odehrát zkušební hru. Je velmi důležité, abyste si nejprve na webu přečetli pravidla.

Zimník Vlaštovka

Příspěvekod Timothy » 28. 05. 2014 19:46

Jméno: Zimník Vlaštovka
Pohlaví: Mužské
Druh: člověk
Věk: dítě
Povolání: ?
Jazyk: Ankh-Morporčština

Bibliografie

Rodina: S rodiči se nikdy nepoznal. Vychovává ho Bohulibě a Hleď, manželé, kteří se ho ujali. Má nevlastní sestru a bratra, Ta a Mile. Žijí si celkem spokojeně, Hleď má malou hospodu a Bohulibě je pravá šička. (Vážně, nekecám)
A pak je tu ještě Zrzek. Není tak úplně členem rodiny, ale pro Zimníka je něco jako bratr. Co na tom sejde, že ho nikdo jiný nevidí?

Bydliště: Bydlí v malém domku v jedné z uliček, spojující Horní Broadway s Dračím polem. Nic velkého, ale vejdou se a nikdo si nestěžuje.

Vzhled: Zimník je drobný a hubený chlapec, může se jevit jako malý stromek, který se za silnějšího větru zlomí. Ale pohled klame. Zimník sice neoplývá množstvím svalů, ale je šlachovitý. Na hlavě má černé vrabčí hnízdo neposlušných vlasů, občas se může stát, že to vypadá, jakoby se ráno nečesal. Tak ho vidí okolo procházející člověk, ale kdyby se jen na chvíli pozastavil a prohlédl by si ho lépe, možná by si všiml, že oči mají barvu ranní trávy a tváří se, jakoby byl chytřejší než vy a že si to moc dobře uvědomuje.

Povaha a záliby: Zimník je na svůj věk poněkud cynický. Možná, že i pesimistický. Ne že by všechno viděl černě, ale raději se neraduje předem. Nerad o sobě mluví, má rád svá tajemství pro sebe, a když se téma rozhovoru rozjede jemu nepříjemnému tématu, rychle se ho snaží poslat po jiné cestě. Takže je tajnůstkářský a ve většině situací se do ničeho nežene po hlavě.
Ohledně zálib je to složitější. Nedalo by se říct, že dělá něco rád, ale k jeho činnostem, které má radši než zbytek, asi patří potloukání se po ulicích a sledování městského života. Často takhle chodí spolu se Zrzkem.
Když se s ním potkáte poprvé, určitě vám neunikne jeho zdrženlivost. Jméno a takové ty blbosti vám řekne hned, ale nějaké podrobnosti vám jen tak nepoví. A určitě si všimnete, že v jeho slovech je nádech ironie a sarkasmu.

Historie: Byl vychován Bohulibou a Hleděm, kteří ho nalezli na Mosazném mostě, kde ho těsně po jeho narození zanechali jeho biologičtí rodiče. Tito manželé, silně věřící Omnijci, v něm vypěstovali nechuť k víře k někomu, kdo vás kdykoliv může vymazat z povrchu zemského z pouhého rozmaru nebo z dlouhé chvíle. Když byl ještě menší než teď, vymyslel si imaginárního kamaráda Zrzka, svévolného, paličatého a hlavně zrzavého kamaráda. V rodině, kde se vedly bouřlivé teologické spory mezi rodiči a neutichající hádky mezi jeho sourozenci, si s jeho vymyšleným kamarádem vypěstoval dost silný vztah. Tento zlom v jeho životě, což je něco kolem šesti, sedmi let, způsobil, že přestal poslouchat rodinné diskutace, hodil své problémy za hlavu a začal se víc toulat po městě s novým kamarádem.

Víra: Měl by být Omnijec, tedy podle toho, co slyšel od rodičů a sourozenců, ale moc ho to nezajímá. Jeho názorem je, že ať si kdo chce, co chce, říká, jeho nikdo nepřinutí věřit v něco, co nikdy neviděl, neslyšel a co mu akorát udává pravidla. Sám ani pořádně netuší, jestli chce věřit v něco tam nahoře, nebo si bude hledět svého, což, jak si často vysvětloval, je první krok k tomu, aby oni, ať je to kdokoliv, jeho nechali na pokoji.

Dovednosti

Fyzické dovednosti: Docela dobrý běžec a lezec. Běhání má rád, nikdy ho jeho nohy nezklamaly. A na střechu se dostane stejně snadno, jako do domu dveřmi.
Umí házet. Kamením. I jinými věcmi.

Sociální dovednosti: Docela empatický, když chce, dokáže říct něco vtipného, ale nijak extra oblíbený společník není. Má sklony říkat co si myslí. Nahlas. Má doby, kdy je nemluvný, a doby, kdy je problém ho zastavit.

Magie: Nic nezpozoroval, ale někdy má sto chutí… radši nic.
Naposledy upravil Timothy dne 15. 06. 2014 11:14, celkově upraveno 1
Timothy
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23. 05. 2014 10:41

Re: James John Timothy

Příspěvekod Fath di Al-Ybi » 29. 05. 2014 10:59

Do jednoho vlákna vlož obě postavy. Jsem docela napjatý, co nás čeká! :)
Uživatelský avatar
Fath di Al-Ybi
Oktarínské čestné vyznamenání
Oktarínské čestné vyznamenání
 
Příspěvky: 304
Registrován: 06. 04. 2012 18:15
Bydliště: Bohousová 76, Žamberk = roh Třídy Zeleně a Hradební ulice

Re: James John Timothy

Příspěvekod Belith » 01. 06. 2014 15:33

Akorát se mi moc nelíbí to neplošské jméno, jak tak na to koukám.
Sorry, not sorry.
Uživatelský avatar
Belith
Oktarínské čestné vyznamenání
Oktarínské čestné vyznamenání
 
Příspěvky: 434
Registrován: 01. 01. 2012 16:59
Bydliště: Na hřbitově Malých bohů

Re: Zimník Vlaštovka

Příspěvekod Timothy » 10. 07. 2014 19:54

Omlouvám se, ale o prázdninách tu moc nebudu. Pořád budu někde běhat mimo domov, tudíž se sem dostanu jednou za uherský rok.
Jinak všem přeji příjemně prožité prázdniny, užijte si to jak nejlépe umíte :D ;)
Timothy
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23. 05. 2014 10:41


Zpět na Registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron