Róza Keříková

Vaše žádosti o schválení postavy, kde je třeba vytvořit profil a ve školce odehrát zkušební hru. Je velmi důležité, abyste si nejprve na webu přečetli pravidla.

Róza Keříková

Příspěvekod Róza Keříková » 02. 07. 2017 21:18

Jméno a příjmení: Róza Keříková

Druh: Člověk.

Pohlaví: Žena.

Věk: Okolo třiceti

Povolání: Čarodějka. V případě, že jí řeknete ,,Čarodějnice" musíte počítat s blízkou návštěvou ošklivé vyrážky, příušnic, nebo bláznivých krys.

Jazyky: Ank-Morporkština a slovník učených výrazů, (známých každé čarodějce) které buď nic neznamenají, nebo jsou v konverzaci používány zcela chybně.

Rodina: Desetiletá dcera Andrejka, kterou bezmezně miluje a která je pro ní celý svět. Muž s nímž tohoto andílka zplodila byl své dceři nablízku naposled dvacet minut poté, co její matku oplodnil. Jinak má milující rodiče v horách Beraní hlavy, ale neudržuje s nimi takovou komunikaci, jak by si přála.

Historie: Narodila se mlynáři Alfrédovi a mlynářce Bextrii v horách Beraní hlavy, kde jí vzala do učení čarodějka Pletická. To však byla osoba podezřívavá a žárlivá, takže jakmile Rózu trochu vyučila, poslala jí do Ankh-Morporku, prý aby dívka nabrala zkušenosti. Ve skutečnosti šlo o manévr, který měl zabránit nahrazení Pletické mladší čarodějkou.
V Ankh-Morporku si Róza zpočátku nevěděla rady, ale po krátkém (pětivteřinovém) období bezradnosti si sehnala bydlení v podkroví jedné útulné pekárny. Brzy se rozkřiklo, že nad Pšeničkovým pekařstvím sídlí čarodějka a kšefty se rozjely s nebývalou čilostí.
S Andrejčiným otcem se seznámila v Ankh-Morporském přístavu. Vysoký zlatovalsý, opálený, no zkrátka dokonalý důstojník jedné obchodní galéry bůhví odkud mladé čarodějce učaroval, (Čarodějce - učaroval. Chápete? Čarodějce - učaroval. Skvělá slovní hříčka! Ne? Ne?....) výsledkem čehož byla jedna nádherná noc a jedna nádherná dcera, o níž však důstojník nemá ani páru.
Róza s Andrejkou nadále žijí v podkroví nad Pšeničkovým pekařstvým a vedou spokojené, byť poněkud nudné životy.

Vzhled: Róza je pohledná hnědooká hnědovláska. Co? Ne, fakt. Víc se toho o ní prostě říct nedá! Tuctová výška, tloušťka, tvář... Co ještě chcete!?

Povaha a záliby: Prostá. Tak by se dala celá Rózina duše shrnout. Vystačí s málem, nesnáší pompéznost, politika jí nezajímá, má moc milý úsměv a relativně pozitivní pohled na svět. Velmi ráda vyšívá a předstírá, že ví více než vy.

Víra: Tu a tam se modlí k Dámě, Štěstěně a Osudu, aby ochránili Andrejku, ale jinak... Slepý Io by zaplakal.

Fyzické dovednosti: Vyvinula si velice efektivní ,,zabijácký pohled" a umí v hospodské rvačce (pokud se k nějaké náhodou nachomýtne) účinně použít lokty.

Sociální dovednosti: Hlavologie, smysl pro pořádek a schopnost většinu lidí (trollů, trpaslíků, upírů...) uklidnit. (Či to spíše tvrdí. Ve skutečnosti je většinou naštve.)

Magie: Létání na koštěti a všeljaké ty dryjáky a mastičky na pozbuzení, škrábance, chřipku atakdál. Zapůjčení nikdy neovládla, ale tvrdohlavě předstírá, že ano.
Uživatelský avatar
Róza Keříková
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02. 07. 2017 21:13

Zpět na Registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron