Vykuk Hentenon

Kartotéka ke hře schválených postav.

Vykuk Hentenon

Příspěvekod eldedkus » 04. 09. 2013 22:10

Jméno: Vykuk Hentenon
Pohlaví: Tak Chlap
Druh: Nac mac fígl
Věk: 29
Povolání: Echto nerobotám, robotování je pro odpuzy. Bakule nevyslopéš. Co bych potříboval, to si opatřím čórkou. Kapíruješ? Zaobejrám se slopkou, čorkou a pralkou.
Jazyk: Nac Mac Hantec. Čiliže málokdo by kápnul na srozuměno, že mě kapíruje.

Rodina: Moji rodičové jsou Kelda Žanina a Velkej Chlap Rob Kterýten, to snad ví každej haboun včetně ledacjakýho odpuzi, nae? Ajto.

Vzhled: Měřím asi 15cm, mám husté rezavé vousysko a dlouhé rezavé vlasy. Většinu mé kůže pokrývá tetování, takže jsem vlastně modrý. Nosím Kilt z králičího kožichu a helmu z králičí lebky. Od ostatních fíglů mě poznáte podle tužky, kterou nosím jako ozdobu levého ušního laloku, protože si myslím, že tak vypadám učeně a odstraším tím právníky...

Povaha: Prudká a bezstarostná. Nicméně se mi velice stýská po mém klanu, od kterého jsem vinou nešťastných okolností odloučen.

Záliby: Prálky, slop a čórky.

Historie: Pocházím z Fíglího klanu z Křídy. Stala se mě nemilá věc. Když jsem čóroval ve voze kočovného kupce našel sem soudek slopu a po jeho zcela neplánovaném požití jsem v něm usnul. To je taky jediný důvod, proč se nacházím kde se nacházím a proč jsem odloučen od svého klanu.

Víra: My piktomužíci jsme mrtví a v tomto světě žijeme svůj život po životě. Jsme prostě v sedmém nebi. Pokud Fígl umře vrací se do světa živých.

Fyzické dovednosti: Mám velmi tvrdou lebezňu, kterou svedu opálovat bůhovado ranou mezi očiska. Nicméně moje nejlepčí přednosť bude hafo šnelná pohyblivost a velká odolnost. Nemůžeš mě zašlápnut kapiš? A když na mě zpaprčenec dupne, tak ho čeká dost nepříjemné překvapení, až se (samozřejmě za peprnejch říkání) vyhrabu ze hlíny.

Sociální dovednosti: Ejto nejsem žádné hovado hloupé. Akorát nemám rád todlencto písání. Takový písání vám narobí velké bědy. A nejhorší je když začně todlencto písání provádit nějakej zaprděnej poliš, nebo henten bryndák právnickej. To je pak úplnej pechden.

Kouzlování: Eslivá je tento kouzlování všecko, čemuže habouni nerozuměj svedu toho hafo. Haboun by nikdy neďál, že mě zmerčíl, páč se mu to štorcuje kápnout na srozuměno sám sobě. Neexistuje místo, kam bych se nedokázal vloupat. Kouzlem by se taky mohlo zdát mizení věcí. I když...
Naposledy upravil eldedkus dne 05. 09. 2013 17:43, celkově upraveno 4
eldedkus

Re: Vykuk Hentenon

Příspěvekod Belith » 05. 09. 2013 16:02

Milý Vykuku, rozhodně tě nehodlám kárat za to, jakou rasu sis zvolil, ač nepatří mezi základní herní národy. Být tebou bych ale podnikla pár úprav. Tady jsi mezi hráči, kteří Nac mac Fígly veskrze znají, proto tě žádám, abys ze své rodiny vyňal odkaz na wikipedii. To co je v závorce, ovšem bez slova wikipedia, ti budiž povoleno ponechat, chceš-li, ač se to mnoho neshoduje s výrazivem, které Svobodný národ používá.
Chválím tě za "ich" formu. Takových lidí tu moc není a ocenila bych, kdybys v tom pokračoval.
Dále se rozepiš o bydlišti. Stejně tak o povaze a také trochu rozšiř historii, ta se totiž může týkat jakkoliv dávné minulosti. Například můžeš ostatním hráčům sdělit, že jsi z klanu, kde kelduje právě ta a ta kelda a který Velký chlap stojí po jejím boku.
Zkrátka, nepiš, že ten papír někdo polil. Napiš, že list papíru byl zčásti poškozen v důsledku neobratného a nešetrného zacházení s kapalinou. ;)

Och, případně by mne osobně mohl zajímat vztah, jaký má Vykuk k bosorbabám, protože sama za jednu hraji. Ale to doplňovat nemusíš.
Sorry, not sorry.
Belith
Oktarínské čestné vyznamenání

Příspěvekod eldedkus » 05. 09. 2013 17:13

MH: OK takže souhrn první částečné editace.
1) Smazána Wiki. Odkazy na pokyn a citace kvůli licenčním podmínkám. Není odkaz= není citace.
2) Část profilu převedena do fíglovštiny a ujednocena na "Ich formě"
Tvorba nového obsahu je v procesu a bude tedy součástí dalšího editu. :ugeek:

Jo a odrasná poznámka: Vztah k Bosorbabám je do jisté míry dán fíglý "genetikou" nae?
eldedkus

Příspěvekod Fath di Al-Ybi » 05. 09. 2013 18:27

Souhlasím s Vykukem. :twisted:
Fath di Al-Ybi

Bydliště: Bohousová 76, Žamberk = roh Třídy Zeleně a Hradební ulice

Příspěvekod Belith » 06. 09. 2013 13:01

No tak pardon :are_you_for_real:
Sorry, not sorry.