Clarion Elisabetta Zlatoústá

Kartotéka ke hře schválených postav.

Clarion Elisabetta Zlatoústá

Příspěvekod Clarion Zlatoústá » 27. 02. 2015 23:11

Jméno: Clarion Elisabetta Zlatoústá

Pohlaví: Žena, ale ani omylem to není typická „panička“.

Druh: člověk

Věk: dospělá

Povolání: Vražedkyně z Cechu Vrahů

Jazyk: Clarion mluví ankh-morporkštinou, ale také plynnou überwaldštinou, trolštinou a trochu by se domluvila v trpasličím jazyku, ale žádná sláva to není.

Rodina: Co se týče rodiny této dámy, v jednom ohledu se dá říct, že měla štěstí, v tom druhém zase ne. Její rodiče byli oba dva z „vyšší“ vrstvy, což jí zajistilo dobré životní prostředí, ale nikdy nepoznala rodičovskou lásku. Matka Melody nebyla nejbohatší, ale co,i tak si přilepšila když potkala jejího budoucího manžela Thomase.
Clarion se s rodiči nestýká, naprosto je nenávidí za to, že jí diktovali jak má žít. Vyrůstala s dvěma mladšími sourozenci. S Markétkou a Bořivojem. Její sestřička moc rozumu nepobrala, ale i tak ji má Clarion doteď ráda a často se s ní stýká. Co se týče bratra,ten zahynul,když se učil jezdit na koni. Byla to Clarionina vina, nikdo to však neví a ona si to dlouhou dobu vyčítila než to konečně nechala jít. Je sama, nezajímá se o žádné urozené nóbl pány. Když už, tak chce někoho, kdo ji bude milovat kvůli tomu, jaká je, ne kvůli pěnězům či postavení.

Bydliště: Jejich ohromný rodinný dům stojí na Ospalém kopci. Ona však odešla, když byla relativně mladá (každopádně byla v tom věku kdy o sobě mladé slečny říkají, že jsou skoro dospělé). Jelikož jí práce vynáší hodně peněz, postavila si veliký dům na Malých bohů. V krásné zahradě o kterou se starají zahradníci a ve které teče fontánka stojí ohromný dům v medové barvě. Kdyby k ní náhodou chtěli přijít zloději, narazí na mříže, které jsou velmi chytře skryté.

Vzhled: Clarion je osoba, kterou když jednou uvidíte, chcete vidět znovu. Není úplně malá, ale také není velikán, takže si ráda pomůže jehlovými podpatky. Má pleť barvy mléčné čokolády, která je sametové hebká. Každého na první pohled upoutají její zářivě zlaté, po pas dlouhé, mírně se vlnící vlasy. Většinou je má zamotané do nějakého uměleckého účesu, ale velmi výjmečně je nechá rozpuštěné. Její obočí je perfektně vytvarované a pod ním se nachází znepokojivé oči. Mají barvu roztaveného bronzu smíchaného se zlatem a stříbrem. Má dlouhé černé nakroucené řasy, ale pozor,i když se zdá naprosto jemná a ženská, její hubená postava ukrývá samé svaly, které vznikly usilovným cvičením. Často ji lze vidět v černém oblečení cechu vrahů, které je ovšem velmi krásné,propracované a očividně drahé. Jen velmi výjmečně nosí barevné šaty, ale nějaký ten barevný detail si neodpustí nikdy.

Povaha a záliby: Tato žena je velmi společenská, ale potrpí si na svůj klid a soukromí. Nerada dává najevo emoce, ale i tak její tvář většinou zdobí milý úsměv, o kterém ví, že si s ním získá lidi na svoji stranu. Sama o sobě říká, že má veliký pohár trpělivosti, ale když jeho okraj přeteče, velmi se naštve a věřte mi, v té chvíli nechcete být v její přítomnosti. Má ráda pohled na utrpení jiných, ovšem pouze těch, kteří si to zaslouží. Nesnáší týrání zvířat a rasismus a diskriminaci. Podle ní mají všechny rasy stejná práva. Je také velmi dobrá na poznávání toho, jací lidé doopravdy jsou. Její zálibou je ježdění na koni, lukostřelba a boj s měčem. Také má jednu ženskou stránku, která by ji popsala. Miluje šaty. Její šatník je jich plný,hlavně těch černých v nejrozličnějších stylech. Je velmi loajální a ochotná pomoct. Má také takový dar-nebo prokletí. Umí říkat jen pravdu a nikdy nelže, což jí nadělalo mnoho přátel, ale i nepřátel.

Historie: Narodila se jako prvorozená do rodiny nóbl lidí, kteří od ní od mala očekávali, že bude stále usměvavá, milá a že bude všechno vidět růžově. Taková ona nikdy nebyla. Všechno viděla tak, jak to má být, nidy si nic nenamlouvala, ani optimista, ani pesimista. Rodiče jí měli rádi jen když se jí něco povedlo a i tak to byl ten typ lásky jako : „Výborně, to se ti povedlo, teď se běž učit a neotravuj.“ Chtěli z ní mít perfektní dámu, která se provdá za významného muže,dokonce snad i za Patricije samotného. Ona se nad tím vždy jen zasmála a raději šplhala potají po stromech. Nevěděla, že má nalinkovaný celý život. Když se dozvěděla,že má jít na Quirmskou Akademii pro Mladé dámy rozčílila se. Nechtěla být mladá dáma, chtěla být vrah. Vždycky ji fascinovali,ti pozoruhodní muži v černém, tak obratní, diskrétní a tiší. Udělala tu chybu, že to řekla rodičům. Tatínek ji zamknul v pokoji na několik dní. Nakonec se rozhodla utéct. Akci provedla tiše, jako pravý vrah. Na Akademii Cechu vrahů se dostala v zápětí a velmi tvrdě dřela. Věřila svým schopnostem a dřív než byla dospělá, prospěla s vyznamenáním. V cechu se stýkala s posměšky, urážkami a hnusným chováním protože byla žena. Ona si toho všem vůbec nevšímala, jednoduše šla dál s bradou hrdě zvednutou nahoru. Tak se propracovala až tam, kde je teď. Má velmi vlivnou pozici v Cechu vrahů a žije se jí dobře.

Víra: Clarion nevěří an bohy, bůžky,Otce Prasátek, Vílu Zubničku, Skřeta Bradavčáka ani na nic podobného. Jak už bylo řečeno vidí svět takový jaký je a jediný na koho věří, ne ví, že existuje je Smrť.


Fyzické dovednosti: mrštnost, síla, lukostřelba, boj s mečem

Sociální dovednosti: krása, nadhled, diplomacie, obratný jazyk

Magie: Mágy ani zdaleka nepovažuje za nejchytřejší lidi na světě. Ovšem, uznává jim,že umí kouzlit a že mají spoustu vychytávek, ale jinak je považuje za packaly. Sama žádné magické schopnosti nemá a ani je nechce nebo nepotřebuje. Říká: „Na co mi to je,když se bez toho obejdu?“

Uživatelský avatar: http://img-fotki.yandex.ru/get/6002/jac ... 0_orig.jpg
Sine Qua Non...
Uživatelský avatar
Clarion Zlatoústá
 
Příspěvky: 52
Registrován: 01. 08. 2014 11:51
Bydliště: Malých Bohů, 888 metrů od Patricijova paláce

Zpět na Profily postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron